The Game, 50 Cent – Hate It Or Love It (Official Music Video)The Game, 50 Cent – Hate It Or Love It (Official Music Video)

Playlist Best of The Game
Subscribe for more
Music video by The Game, 50 Cent performing Hate It Or Love It. (C) 2005 Aftermath Entertainment/Interscope Records

#TheGame #HateItOrLoveIt #Vevo #HipHop #OfficialMusicVideo

Tag: the game my life, The, Game, 50, Cent, GEFFEN, Hip, Hop, The Game Hate It Or Love It

Xem thêm bài viết Game Mobile: http://elysiumgaming.org/mobile

Nguồn: https://elysiumgaming.org/

Share this post

45 thoughts on “The Game, 50 Cent – Hate It Or Love It (Official Music Video)

 1. [Hyrje: 50 Cent] Po, le t'i marrim përsëri Uh-huh .
  .
  [Vargu 1: 50 Cent] Eja u hutova, mamaja ime puth një vajzë Konfuzioni ndodh në botën e ftohtë Babi nuk është përreth, ndoshta nga krimin e kryer Reperi im i preferuar dikur këndonte, "Check check out My Melody" Unë dua të jetoj mirë, kështu që mut shitem drogë Për një unazë me katër gishta, njëri prej tyre litarë ari Nana më tha nëse kaloja do të merrja një pallto lëkure deleje Nëse mund të lëviz disa pako, do të merrja kapelën, tani do të bëhem dopio Hodhi dhe u kthye në gjumin tim atë natë U zgjova mëngjesin tjetër, niggas më kishin vjedhur biçikletën Ditë ndryshe, e njëjta mut, nuk është asgjë e mirë në kapuç Unë do të ikja nga kjo kurvë dhe nuk do të kthehesha më nëse do të mundja.
  .
  [Refreni: 50 Cent & The Game] Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni .
  .
  [Vargu 2: Loja] I thashë Dre nga porta "Do të mbaja nxehtësinë për ty" Kënga e parë mikstepe trashëgova viç për ya Shtrënguar dhëmbët e mi për ya, G-G-G-G për ty Vendos Compton në kurrizin tim kur ke nevojë për ushtarë Në shfaqjen time të fundit unë hodha N.W.A. ari Unë kisha gjithë turmën yellin "Falas Yayo!" Pra, niggas më mirë ngrihuni jashtë minierës Sepse unë zvarritem dhe i kthej projektet tuaja në Columbine Dhe unë jam MVP i repit Mos më bëj të kujtoj se çfarë ka ndodhur në D.C. Kjo nigga nuk është Gotti, ai shtiret E çmendur nga ne, shkaku që Ashanti fitoi një të dashur të ri Dhe duket se miu juaj lil 'doli të ishte një mi Kjo mut viçi është për zogjtë dhe zogjtë fluturojnë në Jug Edhe Young Buck mund të garantojë, kur dyshimet ishin zhdukur Kush e dha bregun perëndimor gojë më gojë? Hahaha.
  .
  [Refreni: 50 Cent & Bankat Lloyd] Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni.
  .
  Ura: 50 Cent] Nga fillimi deri në fund, humbësit humbasin, fituesit fitojnë Kjo është e vërtetë që nuk duhet të pretendojmë Bota e ftohtë në të cilën ndodhemi, është plot presion dhe dhimbje Mendova se do të ndryshonte, është e njëjtë .
  .
  [Vargu 3: Lloyd Banks] Sa prej tyre djem është witcha ' Kur kishit atë televizor të vogël duhej të godisnit për të marrë një fotografi Unë jam duke ecur me një nuhatje, bëj që niggas të bëjnë shumë biseda të shkëlqyera Në klubin derisa të kolliten në tapet Nuk ka pasur kurrë shumë, por një Walkman dhe një syth Modeli im është zhdukur duke thithur ilaçin e tij Mjaft keq ata duan që unë të mbytem Djali im sapo u fut në fyt Tani është një këmishë RIP në pallton time Tani jam shpejt, reminiscin Mbaj barin tim të keq, mos dëgjo kurrë Nëse e shoh unë jam duke i ngritur Dhe mbase kjo do të shënojë edhe rezultatin Por nëse jo, do të jem unë në dysheme.
  .
  [Refreni: 50 Cent & Tony Yayo] Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni Urreni ose dashurojeni, poshtëruesin sipër Dhe unë do të shkëlqej i ngrohtë derisa zemra ime të ndalet Shko 'më zili koka, unë jam M.V.P i repit Dhe nuk jam duke shkuar askund, kështu që ju mund të më njihni .
  .
  [Vargu 4: Tony Yayo] Unë fillova në 15, i frikësuar si dreq Kam hequr 30 nga një pako dhe u kam bërë shitje Si i ri, burri e nxisja për plaçkë Me atë lil deuce-deuce dhe patë time të trefishtë dhjamore Sippin Easy Jesus, përdor një qira Mamaja ime më fshikulloi kur gjeti pjesët e mia Kujtoj jetën dhe falënderoj Zotin që jam e bekuar Ne jemi më të mirët në planet, kështu që harroni pjesën tjetër

  Reply
 2. I was 9 years old when this came out. I remember my big bro coming back from the record store to burn new The Game cds on the original Xbox so I can enjoy the new music while playing midnight club 3

  Reply
 3. 50c classic , makes me wish i could order a charter i get the hat n that would be ,love the love and appreciation of his achievment ,#keep #helping #grafters , still feel the love keep shining

  Reply
 4. Ill tell you what no lie on this side so if i lie jere the whole world listening to my lies yea right wolf wolf call me out im here dale manny g March 24 ♈♈♈♈♈♈♈💪🇨🇺🇨🇺🇨🇺🇨🇺✌👹👹👹🔥👹🔥👹🍻🔥🔥🔥✌🥃🥃🥃🍻🍻🍻🍻✌✌✌✌✌💪💪💪💪💪💪💪💪♈♈♈

  Reply
 5. What you think do you teally believe you can just cruise over manny like i forgot who i am wolf wolf dale i told you it takes more then three steps to get ahead of me aries you bertter get a thousand miles ahead of aries manny

  Reply
 6. Cristopher Alexander Ortiz Espinoza · Edit

  https://soundcloud.com/christopherao1 Hi This Is me Mc Chris and this is some of my music, hope you all together like it, bye God may bless ya´ll. Mc Chris

  Reply
 7. 👍🇬🇷🇨🇾👍🇬🇷🇨🇾👍🇬🇷🇨🇾👍🇬🇷🇨🇾👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇬🇷🇨🇾

  Reply

Post Comment